Veebilehe kvaliteet. Mõõdetud.

Kui kiiresti WiFi.ee avaneb, kui ligipääsetav see on ja mis kaitseb külastust. Need on veebilehe mõõtmised; levialade ühenduskiirused leiad levialade kataloogist.

Mõõdetud · next.wifi.ee · Avalikud lehed, sisse logimata

See on lähteseisu mõõtmine koos leitud puudustega. Automaatsed ligipääsetavuskontrollid ei tõenda WCAG vastavust. Turvalisuse vaatlused ei ole läbistustest. Päriskasutajate Core Web Vitals näitajaid ega süsinikuheidet ei ole mõõdetud.

Esmatähtis: sõltuvuse kriitiline turvateade. npm märgib Giti talletatud Next.js-i versiooni mõjutatuks. Uuenda parandatud versioonile ja kontrolli juurutust. Töötava saidi rünnatavust ei ole testitud. Vaata turvalisuse tõendeid.

Jõudlus

Lighthouse mõõdab lehe laadimist Chrome’i laboritestiga. Iga avalehe tulemus on kolme katse mediaan. Muudel lehetüüpidel on üks katse seadmeprofiili kohta. Kõrgem skoor on parem; laadimisaeg sõltub seadmest, võrgust, serveri vahemälust ja asukohast.

Avaleht · eesti / Mobiil

Jõudlus68 / 100
Ligipääsetavus96 / 100
Head tavad69 / 100
SEO100 / 100

Avaleht · eesti / Arvuti

Jõudlus79 / 100
Ligipääsetavus92 / 100
Head tavad73 / 100
SEO100 / 100
Kõik mõõdetud lehetüübid
Leht / profiilJõudlusLigipääsetavusHead tavadSEOLCPCLSTBT
Avaleht · eestiMobiil · 3 katse(t) · jõudluse vahemik 51–836896691004,01 s0,13760 ms
Avaleht · eestiArvuti · 3 katse(t) · jõudluse vahemik 57–817992731002,21 s0,0040 ms
Avaleht · ingliseMobiil · 3 katse(t) · jõudluse vahemik 64–929296691002,01 s026 ms
Avaleht · ingliseArvuti · 3 katse(t) · jõudluse vahemik 60–907492731002,09 s0,0030 ms
Levialade kataloogMobiil · 1 katse(t) · jõudluse vahemik 71–71719596921,54 s01039 ms
Levialade kataloogArvuti · 1 katse(t) · jõudluse vahemik 85–8585951001001,94 s0,00663 ms
Leviala üksikasjadMobiil · 1 katse(t) · jõudluse vahemik 88–888892961002,33 s0282 ms
Leviala üksikasjadArvuti · 1 katse(t) · jõudluse vahemik 89–8989921001000,99 s0,0030 ms

LCP näitab suurima nähtava elemendi ilmumise aega; CLS ootamatut paigutuse liikumist; TBT põhilõime blokeerimist laboris. Võrdlussihid on LCP ≤ 2,5 s ja CLS ≤ 0,1. Päriskasutajate INP ei ole selles testis saadaval, seega ei väida raport Core Web Vitals nõuete täitmist.

Laadimise ja heade tavade leiud

Need kontrollid leidsid puudusi vähemalt ühes säilitatud Lighthouse’i katses. Mõjutatud lehed ja hinnangud leiad allpool üksikraportitest.

  • Reduce unused JavaScript (unused-javascript)
  • Improve image delivery (image-delivery-insight)
  • Use efficient cache lifetimes (cache-insight)
  • Document request latency (document-latency-insight)
  • Requests the geolocation permission on page load (geolocation-on-start)
  • Uses third-party cookies (third-party-cookies)
  • Issues were logged in the `Issues` panel in Chrome Devtools (inspector-issues)
  • Elements with visible text labels do not have matching accessible names. (label-content-name-mismatch)

Ligipääsetavus

axe-kontrollid leidsid 4 erinevat rikkumisega reeglit 12 lehe/profiili vaatluse peale. Allpool on reeglitüüpide arv, mitte mõjutatud inimeste või kõigi WCAG kriteeriumide arv. Ebaselged tulemused vajavad inimese hinnangut.

axe WCAG 2.2 AA automaatkontrollid
Leht / profiilRikkumisega reegleidMõjutatud elementeVajab ülevaatust
Avaleht · eestiMobiil1112
Avaleht · eestiArvuti2122
Avaleht · ingliseMobiil1112
Avaleht · ingliseArvuti2122
Levialade kataloogMobiil112
Levialade kataloogArvuti122
Leviala üksikasjadMobiil223
Leviala üksikasjadArvuti224
MobiilirakendusMobiil002
MobiilirakendusArvuti112
PrivaatsuspoliitikaMobiil122
PrivaatsuspoliitikaArvuti232

Lähteseisu leiud

Elements must meet minimum color contrast ratio thresholds (6 vaatlust)

Reegli selgitus ja parandamine · color-contrast · serious

  • Avaleht · eesti / Mobiil: 11 elementi
  • Avaleht · eesti / Arvuti: 11 elementi
  • Avaleht · inglise / Mobiil: 11 elementi
  • Avaleht · inglise / Arvuti: 11 elementi
  • Leviala üksikasjad / Mobiil: 1 elementi
  • Leviala üksikasjad / Arvuti: 1 elementi
ARIA hidden element must not be focusable or contain focusable elements (6 vaatlust)

Reegli selgitus ja parandamine · aria-hidden-focus · serious

  • Avaleht · eesti / Arvuti: 1 elementi
  • Avaleht · inglise / Arvuti: 1 elementi
  • Levialade kataloog / Mobiil: 1 elementi
  • Levialade kataloog / Arvuti: 2 elementi
  • Mobiilirakendus / Arvuti: 1 elementi
  • Privaatsuspoliitika / Arvuti: 1 elementi
Form elements must have labels (2 vaatlust)

Reegli selgitus ja parandamine · label · critical

  • Leviala üksikasjad / Mobiil: 1 elementi
  • Leviala üksikasjad / Arvuti: 1 elementi
Links must be distinguishable without relying on color (2 vaatlust)

Reegli selgitus ja parandamine · link-in-text-block · serious

  • Privaatsuspoliitika / Mobiil: 2 elementi
  • Privaatsuspoliitika / Arvuti: 2 elementi

Ümberpaigutus: 6 arvutibrauseri vaatlust 6-st ületas lehe laiust 320 või 720 CSS-piksli juures. Klaviatuur: iga valimi esimesest 12 tabelduspeatusest leiti kokku 6 nimeta juhtnuppu. Need on piiratud kontrollid; nende sümptomite puudumine ei tõenda täielikku klaviatuuri- või suumituge.

Veel on vaja VoiceOveri/NVDA teste, täielikke klaviatuuriteekondi koos dialoogide ja vormidega, ainult teksti suurendamise ning brauseri 200–400% suumi katseid, tumeda teema kontrastikontrolli ja sisualternatiivide ülevaatust. Brauser tuvastas vähendatud liikumise eelistuse; animatsioonide käitumine vajab eraldi käsitsi kontrolli.

Turvalisus

Allolevad kontrollid vaatlevad avalike lehtede ühendust ja brauserikaitseid. Need ei hinda kontode õigusi, privaatandmete ligipääsu, varukoopiaid, intsidentidele reageerimist ega rakenduse turvanõrkusi.

  • TLS-sertifikaat: Node’i usaldusahela järgi kehtiv · TLSv1.3 · aegub Dec 9 20:32:32 2026 GMT.
  • HTTP → HTTPS: 308 · https://next.wifi.ee/.
  • HTTP-ressursse HTTPS-lehtedel: 0.
Valimi dokumendivastustes nähtud kaitsed
KaitseTuvastatudOtstarve
HSTS12 / 12OlemasSuunab korduvad külastused HTTPS-ile.
Content-Security-Policy0 / 12Vajab tähelepanuPiirab skriptide ja muu sisu allikaid. Poliitika tugevus vajab eraldi hindamist.
X-Content-Type-Options: nosniff0 / 12Vajab tähelepanuTakistab brauseril sisutüübi ümbertõlgendamist.
Framing protection0 / 12Vajab tähelepanuX-Frame-Options või CSP frame-ancestors võib piirata lehe raamimist.
Referrer-Policy0 / 12Vajab tähelepanuHTTP päise poliitika; dokumendi meta-poliitika on toodud eraldi.
Permissions-Policy0 / 12Vajab tähelepanuPiirab ligipääsu brauseri võimalustele, näiteks kaamerale ja mikrofonile.

Dokument võib määrata viitaja poliitika ka HTML-is. Tuvastatud meta-poliitikad: origin-when-cross-origin.

Tootmiskeskkonna sõltuvuste turvateadete kontroll (2026-10-23, f8a53593): info: 0, low: 0, moderate: 0, high: 0, critical: 1. See kontrollib Giti lukufaili npm-i turvateadete vastu, mitte juurutatud sõltuvuste täpset koosseisu ega avaldamata turvanõrkusi.

Sõltuvuste leiud ja parandusversioonid

Koos arendustööriistadega: info: 0, low: 0, moderate: 0, high: 5, critical: 1.

Järgmised sammud: lisa ja testi piiravat CSP-d, määra puuduvad kaitsepäised ning kontrolli autentimise, põimitud sisu ja brauseriõiguste toimimist. Päiste muutmine vajab enne juurutamist toimivuse kontrolli.

Privaatsus esimesel külastusel

Uusi brauseriseansse vaadeldi enne nõusoleku valikut. Küpsiste puhul avaldame ainult nime ja domeeni, mitte väärtusi. Teise päritoluga päringud võivad toetada autentimist või muid funktsioone ega tõenda iseenesest jälgimist.

Valimi uutes seanssides nähtud küpsised
NimiDomeenSecureHttpOnlySameSite
wifi_languagenext.wifi.eeEiEiLax
__cf_bm.img.clerk.comJahJahNone
__client.clerk.wifi.eeJahJahLax
__client_uat.wifi.eeJahEiLax
__client_uat_4sCzUxpj.wifi.eeJahEiLax
_cfuvid.clerk.wifi.eeJahJahNone
__cf_bm.clerk.wifi.eeJahJahNone
Enne nõusolekut kasutatud teise päritoluga teenused (8)
  • https://clerk.wifi.ee
  • https://img.clerk.com
  • https://client.wifi.ee
  • https://fonts.googleapis.com
  • https://maps.googleapis.com
  • https://maps.gstatic.com
  • https://unpkg.com
  • https://fonts.gstatic.com

Nõusoleku lubamise/keeldumise teekonda, valiku säilimist ega küpsiste õiguslikku liigitust ei ole hinnatud. Keele-eelistuse küpsis on JavaScriptile loetav ja sellel puudus vaatluse ajal Secure-tunnus; see ei sisalda autentimistunnust.

Andmemaht ja keskkonnamõju

Väiksemad lehed kulutavad külastaja andmemahtu vähem ning võivad vähendada võrkude ja seadmete tööd. Need on uue, piiramata kiirusega külastuse ajal vaadeldud andmemahud, mitte energia- ega heitmemõõtmised. Vaatealast allpool laisalt laaditav sisu jääb mõõteaknast välja.

Edastatud andmed viis sekundit pärast lehe laadimist
Leht / profiilKokku KiBSkriptid KiBPildid KiBPäringuidLõpetamata
Avaleht · eestiMobiil1005572361372
Avaleht · eestiArvuti29265722276606
Avaleht · ingliseMobiil1008572361370
Avaleht · ingliseArvuti27083622276451
Levialade kataloogMobiil1489992401875
Levialade kataloogArvuti130699120410810
Leviala üksikasjadMobiil1098780245463
Leviala üksikasjadArvuti1629100344210917
MobiilirakendusMobiil782567146341
MobiilirakendusArvuti7445671114712
PrivaatsuspoliitikaMobiil6415704344
PrivaatsuspoliitikaArvuti64557045213

KiB = 1024 baiti. Ebaõnnestunud ja lõpetamata päringud, brauseri ajastus ning välisteenused võivad tulemust muuta. Rohelist majutust ega süsinikuhinnet ei ole kinnitatud. Tulevasi mõõtmisi tuleb võrrelda samade lehtede, vaateala, tööriistade ja mõõteaknaga.

Meetod ja tõendid

Kus ja millal

Mõõdetud Taiwanist avalikul next.wifi.ee veebilehel. Vanem wifi.ee on eraldi veebileht ja selle tulemusi skoorides ei ole. See ei ole enne/pärast võrdlus.

— (UTC).

Tööriistad ja profiilid

Chrome 155.0.8059.85; Lighthouse 13.4.1; axe-core 4.13.0; Playwright 1.62.1. Brauserivaatlused: 390 × 844 / 1440 × 900. Lighthouse kasutab oma mobiili- ja arvutiprofiile; täpsed seaded on JSON-failis.

Kuidas tõlgendada

Igas valimis uus brauserihoidla; majutuse vahemälu võib olla soe. Avalehe mediaanid arvutatakse iga näitaja ja kategooria jaoks eraldi. Tulemused kirjeldavad neid aadresse sellel ajal ega taga tulevast jõudlust või kogu saidi vastavust.

Laadi alla ja korda

Laadi alla mõõtmiste JSON

Loe meetodit ja kordamise juhiseid

Laadi alla mõõtmisskript

Üksikud Lighthouse’i raportid
SEO ja leitavuse kontrollid
  • /robots.txt: HTTP 200
  • /sitemap.xml: HTTP 200
  • /.well-known/security.txt: HTTP 404

Lighthouse’i SEO-skoorid on ülal. Iga valimi kanooniline aadress, keelemärgend, kirjeldus ja pealkirjade arv on JSON-is. See audit ei kontrolli otsingumootorite indekseerimist ega positsioone.

Standardid ja juhised: Lighthouse, WCAG conformance, OWASP HTTP headers, Core Web Vitals.